Hoera, de FX bestaat 100 jaar!

In de week van maandag 11 maart tot en met vrijdag 15 maart hebben wij iedere dag feest! Houd onze 'socials' goed in de gaten om een impressie te krijgen van onze feestelijkheden, want het wordt een groots feestje! 

Ander nieuws

Naturalis

In het kader van de projectweken hebben wij via het Jeugdeducatiefonds de aanbieding gekregen om met de hele school naar Naturalis in Leiden te gaan. Dit hebben wij afgelopen maandag en dinsdag mogen doen. Wat is dit een indrukwekkend museum. We hebben veel geleerd over dieren, levende en uitgestorven dieren.

Projectweken 'Maak een wereldreis in één dag.'

De projectweken zijn in volle gang op de FX. Onze school is omgetoverd in 4 verschillende gebieden, we hebben het daar over de dieren die daar leven. We hebben een gang waarin we alles leren over de dieren uit de jungle, een gang over de dieren van de savanne, een gang over de pooldieren en over de uitgestorven en bedreigde dieren.